Koncert charytatywny “Przy świecach” Tomasza Krajewskiego

Zespół Downa to nie tylko wygląd – pod takim hasłem odbył się koncert charytatywny

Tomasza Krajewskiego i jego zespołu w składzie: Andrzej Waśniewski (fortepian), Tomasz Wilczyński (kontrabas), Mateusz Maniak (perkusja) odbył się w Klubie Jazzowym Vertigo 4 lutego 2018 r.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla naszego Stowarzyszenia w celu realizacji działań statutowych.

Podczas koncertu odbyła się też aukcja prac Pana Mariusza Gorzelaka oraz rocznej karty wstępu do Klubu Vertigo.

Pan Tomek Krajewski zaśpiewał kilkanaście piosenek znanych polskich wykonawców oraz Franka Sinatry, koncert był bardzo nastrojowy i panowała wspaniała atmosfera.

Wydarzenie to było też okazją do podziękowań dla przyjaciół Stowarzyszenia Razem, np. dla Pani Aleksandry Nesterowicz, która od wielu lat pomaga naszym dzieciom w drodze do edukacji przedszkolnej i szkolnej oraz pracownikom Banku Santander i Firmy XL Catlin, którzy wspierają nasze Stowarzyszenie.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Krajewskiemu i  Kierownictwu Klubu Vertigo  za tę wspaniałą akcję charytatywną.

Dziękujemy też Panu Mariuszowi Gorzelakowi za przekazane prace i Pani Annie Smycz-Michalak za pomoc medialną oraz publiczności za uczestnictwo.