Skip to content
PRZYTULANKI.CZYLI WIERSZYKI… Marta Bogdanowicz Drukuj

image

Recenzje z Merlina:

Książeczka udana pod każdym względem. Okładka atrakcyjna, barwna, trwała (szytwna oprawa). Zawartość również nie budzi żadnych zastrzeżeń. Kolorowe ilustracje dopasowane do prezentowanych wierszyków przyciągają uwagę dziecka. Książeczkę można wykorzystać na wiele sposobów: po prostu czytać, oglądać ilustracje lub czytać i masować jednocześnie. Wierszyki łatwe do zapamiętania. Można je wykorzystywać w kąpieli, na spacerze, zakupach itd. Jest to pomysł na świetny prezent dla rodziców i dziecka. Z tą książką dzieciaki nie będą się nudzić, a rodzice zastanawiać, w co się pobawić z maluchem. Polecam!!!

Bardzo ładnie wydana książka, zawierająca te znane i mniej znane wierszyki dla dzieci - podane w interesujący sposób - za pomocą tytułowych "masażyków". Każdy wers wierszyka jest opisany, wiemy co należy w tym czasie robić, np.: drapać, głaskać, oklepywać, leciutko szczypać oraz gdzie, np.: plecki, główka, nóżki dziecka. Bardzo fajnie można się z dzieckiem bawić przy lekturze tej książeczki.

Ja nauczyłam się początkowo kilku wierszyków i śpiewałam jako kołysanki dla swojego niemowlęcia. Teraz dziecko ma 1,5 roku i używam rymowanek do wspólnej zabawy, masowania, wyciszania albo wygłupów. Rymowanki łatwo zapamiętać. Można wykorzystać w każdej wolnej chwili - na podwórku, w poczekalni u lekarza, w samochodzie. Polecam.

i ja ją też polecam, bo mamy i się bawimy.


Zobacz również:




Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł

Only registered users can write comments.
Proszę się zalogować.

 
« poprzedni artykuł

Logowanie

Witaj Gość.






Nie pamiętam hasła
Nie masz konta? Załóż sobie

Wyszukiwarka