Nasze dzieci “pracują” na kasach w AUCHAN

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa Zarząd Stowarzyszenia życzy wszystkim Rodzicom i Opiekunom dużo cierpliwości w wychowaniu i wytrwałości w dążeniu do poprawy jakości życia naszych Dzieci.

Z tej okazji spotkaliśmy się 20 marca o godzinie 15.00 w Centrum Handlowym AUCHAN na Bielanach Wrocławskich. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za przybycie. Nasze dzieci rozdawały ulotki, baloniki i kalendarze Stowarzyszenia. Starsze dzieci miały możliwość samodzielnej obsługi Klientów na specjalnej kasie. Trzeba powiedzieć, że przy tej właśnie kasie utworzyła się największa kolejka Klientów. Niech komentarzem do podsumowania tej naszej imprezy będzie cytat z wypowiedzi jednego z Klientów sklepu :

„ …Nie wiedziałem, że dzieci z zespołem Downa mogą tak funkcjonować …”

Warto było chociażby dla tego jednego Klienta zorganizować spotkanie w AUCHAN.

Zarząd w szczególności chciałby podziękować członkini Stowarzyszenia Kasi Bagińskiej i Dyrekcji Centrum Handlowego Auchan za umożliwienie nam zorganizowania wystawy i obsługi na kasie przez nasze dzieci.

A oto kilka fotek z tego wydarzenia: