Nasz facebook

ul. Syrokomli 30/2, 51-141 Wrocław

+48 606 725 460

przycisk menuMenu

Półkolonie 2019


W tym roku odbyły się kolejne, czwarte już półkolonie zorganizowane przez Stowarzyszenie dla naszych dzieciaków.

Jak zwykle było mnóstwo zabawy, radości, a także zajęć rozwijających, dzieci  świetnie sobie radziły z pracami plastycznymi oraz na zajęciach gimnastycznych, pomimo upału mnóstwo czasu spędziły na boisku przy grach sportowych. Brały udział w zabawie z kotkiem i pieskiem terapeutą. Tworzyły dzieła z tektury na zajęciach zorganizowanych przez Panią Kasię Bury, za co serdecznie dziękujemy.

Nasza wspaniała kadra bardzo starała się uatrakcyjnić dzieciom pobyt na półkoloniach organizując wyjścia do muzeów, na trampoliny, salę zabaw, lody, była też wycieczka statkiem.  

Miesiąc szybko zleciał, dla dzieci był to czas aktywności, zabawy i integracji, a także nauki tolerancji, współpracy między sobą. Był to miesiąc uspołeczniania naszych dzieci i po prostu radości z wakacji i słońca oraz odmiany od codziennego dnia  szkoły, lekcji i rehabilitacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim Opiekunom i Wolontariuszom za dobrą, odpowiedzialną pracę, w którą włożyliście mnóstwo serca i ciepła – Marcie M., Karinie, Milenie, Randiemu, Marcie S., Sarze, Emilce, Wiktorii oraz Wolontariuszom z SWPS.

Serdecznie dziękujemy też Pani Kasi i Pani Adzie za odwiedziny naszych dzieci ze swoimi czteronożnymi przyjaciółmi.

WSPIERAJĄ NAS