Nasz facebook

ul. Syrokomli 30/2, 51-141 Wrocław

przycisk menuMenu

Poszukujemy osób do opieki nad dziećmi

Poszukujemy osób, które chciałyby opiekować się dziećmi z naszego Stowarzyszenia na półkoloniach w lipcu 2018 r. (od 2 do 27 lipca 2018) w godz. 8:00 – 15:00.

Zbieramy 5-osobową kadrę do opieki nad dziećmi, których zapisanych jest kilkanaścioro.

Program półkolonii to zajęcia dla dzieci prowadzone na miejscu: zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne oraz wyjścia na zewnątrz: lody, parki i inne atrakcje dostępne w wakacje w mieście.

Osoby, które chciałyby zająć się naszymi dziećmi powinny mieć:
1) orzeczenie o niekaralności,
2) zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla wychowawców kolonijnych (nauczyciele, wychowawcy zatrudnieni w przedszkolach lub szkołach są zwolnieni od tego wymogu).

Kadra opiekująca się dziećmi otrzymuje: wynagrodzenie, obiady oraz zaświadczenia o wykonanej pracy.

Mile widziani będą też wolontariusze (lub studenci którzy chcieliby odbyć praktyki), chętni do pomocy doraźnej przy wyjściach z dziećmi na wycieczki w obrębie miasta.

Wolontariusze otrzymają zaświadczenia o uczestnictwie w półkoloniach.

kontakt: maja@stowarzyszenie-razem.org

WSPIERAJĄ NAS