Światowy Dzień Zespołu Downa też u nas.

W 1969 roku zespół The Beatles nagrał utwór zatytułowany: „Don’t let me down”. 40 lat później EDSA rozpoczyna tym tytułem kampanię Światowego Dnia Zespołu Downa, a my – Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z zespołem Downa RAZEM – rozpoczynamy akcję w Polsce!

(kliknij w obrazek aby powiększyć, użyj klawiszy strzałek aby zmieniać obrazki)

image001
Bez względu na miejsce zamieszkania, pochodzenie i światopogląd zapraszamy Was do wysłania zdjęcia Waszej pociechy o dobrej rozdzielczości (minimum 1 MB) na adres: foto@stowarzyszenie-razem.org

Po przesłaniu zdjęcia do nas wysyłamy je do Holandii, do Davida – chłopaka z zespołem Downa, który je obrabia, przygotowuje pliki formacie PDF i odsyła je do nas. Następnie my wysyłamy je Wam na email – możecie je wydrukować. Dodatkowo wszystkie plakaty są zamieszczane w albumie powyżej.

Przygotowane plakaty można odczytać programem Adobe Reader, który dostępny jest tutaj.

POKAŻMY SIĘ, BO JESTEŚMY!