Nasz facebook

ul. Syrokomli 30/2, 51-141 Wrocław

+48 606 725 460

przycisk menuMenu

“Taki się urodziłem”


Lifetime TV wtorki 22:00 od 21 marca 2017

„Taki się urodziłem” to reality show, który w 2016 roku zdobył nagrodę Emmy. Jego bohaterami jest siedmioro młodych dorosłych – młodzi mężczyźni i kobiety z zespołem Downa, oraz ich rodziny i znajomi. W programie przyglądamy się temu, jak realizują swoje pasje i marzenia, pracują, zawierają przyjaźnie, wchodzą w związki uczuciowe i starają się żyć maksymalnie samodzielnie, nie poddając się społecznym oczekiwaniom. Autorzy udzielają też głosu rodzicom, by opowiedzieli nam o radości, jaką sprawia im syn czy córka, i o stojących przed nimi wyzwaniach.

Siedmioro bohaterów spotyka się w miejscowym centrum rekreacji i odkrywa, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż sądzili. Kamery towarzyszą im gdy pracują, realizują swoje marzenia i zawiązują przyjaźnie. Głównym tematem są ich relacje z rodzinami, znajomymi i otoczeniem.

Każdy z bohaterów ma jakieś problemy i wyzwania, którym musi sprostać on sam, jak i społeczeństwo. Każdy też ma historię do opowiedzenia, która sprawi, że spojrzymy na tych ludzi w inny sposób.

Premiera programu wypada w Światowy Dzień Zespołu Downa. Telewizja Lifetime wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani opiekujące się osobami z zespołem Downa.

BOHATEROWIE

  1. Rachel – Pracuje w kancelarii firmy ubezpieczeniowej i ma być druhną na zbliżającym się ślubie swojego brata. Rachel też chciałaby wyjść za mąż, ale najpierw musi znaleźć właściwego faceta.
  2. Sean – Doskonały golfista i zapalony sportowiec. Uważa się za kobieciarza i z wielką śmiałością przedstawia się każdej napotkanej kobiecie, która mu się podoba.
  3. John – Od najwcześniejszych lat dawał rodzicom do zrozumienia, że pragnie być w centrum uwagi. Urodzony artysta, uwielbia muzykę i robi karierę rapera.
  4. Steven – Pracuje na zmywaku w Anaheim oraz przy obsłudze klientów w lokalnym sklepie spożywczym. Jest wielkim kinomanem i zna tytuły wszystkich filmów nagrodzonych Oscarem.
  5. Cristina – Kochająca i współczująca młoda kobieta, która pracuje w szkole. W wolnym czasie uwielbia rozmawiać przez telefon z Angelem, z którym spotyka się od czterech lat i za którego chce wyjść.
  6. Megan – Początkująca bieznesmenka. Zaprojektowała własną serię ubrań, które sprzedaje pod marką Megology. Realizuje marzenie o tym, by zostać producentką filmową, i wszędzie głosi, że społeczeństwo nie powinno ograniczać dorosłych niepełnosprawnych.
  7. Elena – Młoda kobieta z zacięciem dramatycznym. Uwielbia gotować, tańczyć i pisać wiersze, jest też bardzo dumna ze swojej niezależności.

 

Jak oglądać Lifetime

Lifetime to nowy kanał rozrywkowy dla kobiet. Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania. Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem znanych i nagradzanych filmów pełnometrażowych. Oferuje również wysokiej jakości seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne.

Więcej informacji: www.facebook.com/LifetimePolska

Kanał jest dostępny w ofercie:

TV:

Cyfrowy Polsat nr 59 / 146

Inea 444

nc+ nr 138

Orange nr 346

Toya nr 207

UPC nr 116 lub 213


Online:

Cyfrowy Polsat Go

Horizon Go

ipla

nc+ go

PLAY NOW

Toya Go

http://www.lifetimetv.pl/jak-ogladac-lifetime

WSPIERAJĄ NAS