Nasz facebook

ul. Syrokomli 30/2, 51-141 Wrocław

+48 606 725 460

przycisk menuMenu

Półkolonie lipiec 2016


W lipcu br. Stowarzyszenie zorganizowało dla naszych dzieci oraz dzieci zdrowych półkolonie, które mieściły się w Szkole Podstawowej przy ul. Jedności Narodowej.

Na wszystkie 4 turnusy zapisanych było ok. 25 dzieci, jednak nie wszystkie dzieci brały udział we wszystkich turnusach, można było uczestniczyć w 1 lub 2, 3.

Opiekę nad dziećmi sprawowała kadra 5-osobowa: Asia, Piotr, Paulina, Dominika, Michalina oraz 2 nieocenione pomocnice: Emilka i Fiona.

To właśnie dzięki tej świetnej załodze nasze dzieci spędziły wspaniały wakacyjny czas nie wyjeżdżając z miasta.

Opiekunowie przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji na miejscu, w szkole: zabawy na placu zabaw, na boisku, zajęcia sportowe i muzyczne w sali gimnastycznej i zajęcia plastyczne. Raz w tygodniu dzieci odwiedzał piesek, który pracuje jako terapeuta i je uwielbia. Były zabawy w wodzie, dyskoteki i bal przebierańców.

Dzieci wychodziły też do miasta, zwiedziły ZOO, poszalały w sali zabaw, wybrały się na poszukiwanie wrocławskich krasnali, przeniosły się w czasy prehistoryczne do Parku Dinozaurów, oglądały pokaz fontanny w Hali Stulecia, a przede wszystkim często dostawały to, co dzieci najbardziej kochają: LODY 🙂

Zaangażowanie, pomysłowość, otwartość, a przede wszystkim chęć i wielkie serca Kadry Półkolonijnej spowodowały, że dzieci przeżyły chwile pełne radości i ani razu nikt nie narzekał na nudę 🙂

Uczestnicząc w półkoloniach dzieci zyskały nowe umiejętności interpersonalne, sprawnościowe, uczyły się ze sobą współdziałać, nowych zabaw, a przede wszystkim uczyły się tolerancji.

Z całego serca dziękujemy Wam, Opiekunowie za to, co daliście naszym dzieciom i za to, że codziennie, bez względu na wszystko Wam się chciało 🙂

Dziękujemy też bardzo serdecznie Bankowi Santander, Firmie „Mały Artysta”, Firmie Cateringowej “Horyzonty smaku” oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 78.

Umieszczamy kilka zdjęć, a mamy ich ogromną ilość. Rodziców zainteresowanych tymi fotkami, proszę o kontakt mailowy.

 

 

 

 

WSPIERAJĄ NAS