“Jajka ważne nie tylko w Wielkanoc

Była wersja dotycząca kobiet, teraz czas na wersję dot. mężczyzn… co nie oznacza, że tylko panowie mogą wziąć udział w tej konferencji.

Zapraszamy wszystkich, komu nie jest obojętne zdrowie swoje, swoich mężów czy synów.

Jeśli jesteś ojcem/matką dziecka z zespołem Downa lub bratem takiej osoby lub sam masz zespół Downa – te warsztaty są dla Ciebie.

To nie jest jednorazowe badanie jąder!

To jest szkolenie mające na celu nauczyć regularnego samobadania raz w miesiącu (podobnie jak w przypadku samokontroli piersi u kobiet), ponieważ wcześnie wykryty rak jądra i rak prostaty to szansa na całkowite wyleczenie.

Podczas spotkania:

✅obalimy najczęściej powtarzane mity na temat nowotworów złośliwych

✅zrozumiesz, że w profilaktyce drzemie siła

✅dowiesz się dlaczego poradnictwo genetyczne jest ważne

✅nauczysz się poprawnie badać własne jądra

✅będziesz mieć okazję zadać nurtujące Cię pytania

🗓Termin: 22 kwietnia 2023 r. (sobota) godz. 11.00-14.00

📍Miejsce: Radisson Blu Hotel, Wroclaw ul. Purkyniego 10

🧘‍♀️Prowadząca: Lidia Dyndor OnkoFitka Lidka – amazonka i propagatorka zdrowego trybu życia, szkoleniowiec i trenerka z kilkuletnim doświadczeniem z Fundacja Kochasz Dopilnuj❤️

💰Wydarzenie bezpłatne

📝Obowiązują zapisy przez formularz dostępny pod adresem : https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdEdHyjAYP9u5…/viewform

❓Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu ☎️telefonicznego: 889610938 oraz 692640761 lub 📧mailowego: kontakt@fundacjakoloroweskarpetki.pl

🛎 Ilość miejsc ograniczona

🛎 Informacja o zakwalifikowaniu się na warsztaty przekazana zostanie telefonicznie lub e-mailowo.