Koncert Sambora Dudzińskiego

10 kwietnia 2016 r. odbył się w Muzeum Architektury Koncert Sambora Dudzińskiego.

film z koncertu:   http://web.facebook.com/Ostoja.TV/

Były podziękowania dla Katki Szczepkowskiej za wykonanie pięknych fotografii do kalendarza, dla firmy XL Catlin za współpracę, było wręczenie Statuetki Razem dla Sióstr z Pozytywki za długoletnią współpracę.
Były też 2 wspaniałe występy dzieci z Pozytywki.
Jak zwykle dotrzymał nam towarzystwa Pan Bartłomiej Skrzyński – Rzecznik ds. Osób Niepełnosprawnych we Wrocławiu. Dziękujemy.
Catering zapewniło nam Stowarzyszenie Ostoja ze Środy Śl., no i oczywiście wspaniały Sambor Dudziński, nie wiemy na czym On nie potrafi grać, ale wiemy na czym grał na naszym koncercie i brzmiało to świetnie. A Samborowi pomagały w graniu nasze dzieci.
Na koniec reporterzy ze Stowarzyszenia Ostoja Środa Śl. przeprowadzili wywiad z Samborem.
Nie zabrakło też wspaniałej publiczności.